INVERTER SCHNEIDER ATV312H075M2
รายละเอียด:
INVERTER SCHNEIDER ATV312H075M2 0.75kW 1HP 1 Phase 240 V Specification 3 Logic Input , 2 Fault Relay , 1 Analog Input , 1 Analog Output Sensorless Flux Vector Control , High torque 170% - 200%