INVERTER SCHNEIDER ATV312HD15M3
รายละเอียด:
INVERTER SCHNEIDER ATV312HD15M3 15kW 20HP 3 Phase 240 V Specification 3 Logic Input , 2 Fault Relay , 1 Analog Input , 1 Analog Output Sensorless Flux Vector Control , High torque 170% - 200%