INVERTER SCHNEIDER ATV71HU15N4
รายละเอียด:
INVERTER SCHNEIDER ATV71HU15N4 1.5kW 2HP 3 Phase 400 V Specification IP21 , 6 Logic Input , 2 Output Relay , 2 Analog Input , 1 Analog Output , Sensorless Flux Vector Control , High torque 220%